czwartek, 30 lipca 2015

Na szybko przed podrózą...

...uszyłam torbę plażową. To było dwa tygodnie temu, niestety pokazać wam wtedy nie zdążyłam. Z Chorwacji już wróciliśmy, torba się sprawdziła. Jest naprawdę duża, mieści 3 duże ręczniki  100cm x 150cm i jeszcze kilka innych rzeczy potrzebnych na plażę. A żeby zużyć resztkę zalegającej folii doszyłam jeszcze małą kosmetyczkę- wykorzystałam zalegający ozdobny zamek i bawełnianą lamówkę.
Poprzednia kosmetyczka o ta jest na tyle duża, że idealnie mieści wszystkie leki potrzebne na dłuższy wyjazd.

 Aha... właśnie sobie przypomniałam, że przed wyjazdem zrobiłam drugie buty. Wykorzystałam do tego  stare japonki, które rozkleiły się po pierwszym praniu i tak leżały przez lat 5 chyba... Dorzuciłam do tego kolorowy pasek kupiony w sh za kilka zł. Niestety spadały mi ze stopy więc dodałam szeroką gumę... Z dzieckiem na plac zabaw można iść. Koszt kleju 2 zł więc tanio wyszło...pozdrawiam
Ewa

2 komentarze:

  1. Torba świetna, przynajmniej widać gdzie się kryje niezbędny gadżet :) Kosmetyczka też super, łatwo się szuka potrzebnej rzeczy. A buty mistrzowskie! Miałaś pomysł. Fajnie się prezentują na nogach. ps. pogoda Wam dopisała na urlopie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj tak, ta transparentność jest bardzo przydatna, np gdy trzeba znaleźć klucz do pokoju albo gdy np wleciała mi tam pszczoła w trakcie spaceru na plaże i mijany po drodze pan zwrócił mi na to uwagę... a pogoda w Chorwacji dopisała, codziennie ok 40st ;-)

      Usuń

Dziękuję za komentarz:-)